Aktualności

Kapitalne zakończenie rundy

• autor: Iwonka Iwonicz, 2013-10-27 09:02

ZAMCZYSKO ODRZYKOŃ 0-4(0-2) IWONKA IWONICZ

Początek spotkania Iwonka przyjmuje inicjatywę Kuliga wypuszcza Nowotarskiego sam na sam z bramkarzem, jednak napastnik zostaje podcięty przez obrońcę a sędzia bez wahana pokazuje na wapno. Do rzutu karnego podchodzi Filip Zych, strzela... kapitalna interwencja bramkarza który ratuje gospodarzy przed utartą bramki. Ciągle atakujemy, zawodnik Odrzykonia w polu karnym atakuje nakładką Kuligę sędzia dyktuje wolnego pośredniego. Mirosław Jakubowicz mocnym strzałem nabija bramkarza gospodarzy, piłka wpada do bramki 0-1. Gramy dalej Filip Zych mocnym strzałem po ziemi umieszcza futbolówkę w siatce, zawodnik odwdzięcza się za niestrzelony rzut karny. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Między czasie fantastyczną paradą popisał się bramkarz gości który obronił strzał obok słupa z wolnego.
Po przerwie w drużynie Iwonki na boisku pojawiło się dwóch młodzieżowców, Kielar Marcin oraz Łukasz Tomkowicz. Sytuacja na boisku nie ulega zmianie Iwoniczanie przez cały czas kontrolują spotkanie. W końcówce meczu Kielar Marcin strzela dwa gole, na 3-0 po dośrodkowaniu Mirosława Jakubowicza, a na 4-0 po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego.
Podsumowując rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, i słusznie zgarnęliśmy pełną pulę punktów, warto dodać że była to najwyższa wygrana w tym sezonie. XIII kolejka była ostania w tej rundzie
, którą zakończyliśmy ma 6 pozycji gromadząc 21 punktów  ze stratą do lidera Iskry 7 pkt, której gratulujemy ,,Mistrza Jesieni''.